Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Targi Gardenia

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Targi Gardenia
Kup Voucher
09 stycznia 2020

W lutym w Poznaniu zagoszczą pasjonaci architektury krajobrazu oraz ogrodnictwa z Polski i zagranicy. Nie może Cię tam zabraknąć!

Gardenia 2020 to trzydniowy program targów, który odbędzie się na MTP w stolicy Wielkopolski, w połowie lutego. Od 13 do 14 lutego udział w wydarzeniach wezmą specjaliści prowadzący działalność ogrodniczą lub związaną z architekturą krajobrazu. Z kolei 15 lutego obiekt będzie otwarty dla wszystkich posiadaczy biletów, także dla uczestników wyłącznie prywatnie zainteresowanych trendami w branży. I jedni, i drudzy odwiedzający znajdą w przestrzeni MTP interesujące warsztaty, będą mogli zasięgnąć porady autorytetów lub zakupić sadzonki krzewów i nasiona warzyw podczas kiermaszu ogrodniczego.

Program dla profesjonalistów
Jeśli prowadzisz własną firmę związaną z tematyką targów Gardenia, z pewnością zainteresuje Cię możliwość poszerzenia wiedzy na temat roślin. Organizatorzy przygotowali serię wykładów dla profesjonalistów, które poprowadzą wykładowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Będziesz mógł również zadać specjalistom własne pytania dotyczące pielęgnacji wybranych gatunków roślin oraz zwalczania szkodników.

Specjalną atrakcją targów Gardenia 2020 będzie prelekcja zagranicznych gwiazd architektury krajobrazu. Chris Beardshaw, Hexian Jin, Jo Thompson i Tami Suonio opowiedzą o swoim podejściu do projektowania, a także doradzą polskim twórcom z branży.

Poza tym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się pokazy i szkolenia związane z pielęgnacją różnych rodzajów roślin, ich przycinaniem, a także z projektowaniem 2D i 3D w oprogramowaniu CAD.

Bilety na targi Gardenia 2020 dla szerokiej publiczności
Organizatorzy pomyśleli również o miłośnikach kwiatów czy pięknej architektury krajobrazu, którzy realizują się w tych dziedzinach amatorsko. Ostatniego dnia w programie wydarzeń przewidziane są między innymi: warsztaty z tworzenia kompozycji z sukulentów z Wojciechem Wardeckim, a także z wykonywania różanych bukietów, czego nauczysz się pod okiem specjalistów z Kutna.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij