Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Największe wydarzenie dla graczy – Poznań Game Arena

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Największe wydarzenie dla graczy – Poznań Game Arena
Kup Voucher
19 września 2019

W czasie wolnym najchętniej siadasz przed komputerem lub łapiesz za konsolę, by zrelaksować się przy dobrej grze? Wpadnij na PGA!

Poznań Game Arena to wydarzenie odbywające się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach od 18 do 20 października 2019 i będące prawdziwą gratką dla fanów nowoczesnej rozrywki.

Podczas trzech dni gamingowego święta będziesz miał okazję zagrać w niejedną nowinkę, która dopiero pojawi się w sklepach i na platformach. Organizatorzy zapowiadają stworzenie strefy z najlepszymi urządzeniami, które umożliwią jednoczesne granie ponad ośmiuset pięćdziesięciu osobom. W osobnej strefie uczestnicy wydarzenia poznają również produkcje niezależnych polskich i zagranicznych studiów. Nie mamy wątpliwości, że wśród stu trzydziestu tytułów znajdzie się propozycja idealna dla Ciebie! A jeśli jesteś ciekaw kultowych gier sprzed lat, to będziesz miał możliwość zagrać w nie w punkcie z produkcjami retro.

Jako obserwator influencerów, którzy podobnie jak Ty fascynują się multimedialną rozrywką, z pewnością ucieszysz się również z możliwości uściśnięcia dłoni swoim idolom i zdobycia ich autografów. Podczas PGA będą gościć między innymi znani Youtuberzy oraz Polska Liga Esportowa. Organizowane będą również wyzwania i inne niespodzianki z udziałem gwiazd świata gier.

Ponadto uczestnicy tego wyjątkowego, gamingowego wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w niepowtarzalnej podróży muzycznej po świecie gier. W czasie koncertu efekty wizualne połączą się w jedno z pięknymi dźwiękami orkiestry symfonicznej oraz chóru. Usłyszysz hity ze znanych produkcji, takich jak Wiedźmin, ale nie zabraknie również całkiem nowych, przedpremierowych wykonań utworów z gier, które dopiero wejdą do sprzedaży.

Podczas Poznań Game Arena nie zabraknie także strojów i charakteryzacji na postaci z gier. Będziesz miał okazję wziąć udział w konkursie na najlepszy cosplay, chwaląc się udanym przebraniem. Jeśli natomiast cenisz sobie konferencje i ciekawe panele dyskusyjne, na PGA posłuchasz wielu interesujących mówców z branży.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij