Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma
Kup Voucher
04 lutego 2020

Nowości technologiczne oraz możliwość poznania innych specjalistów z branży to tylko niektóre zalety uczestnictwa w targach Budma!

W dniach od 4 do 7 lutego 2020, w poznańskiej przestrzeni MTP po raz kolejny spotkają się przedstawiciele branży budowlanej. Będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami, nawiązać współpracę oraz zyskać nowe kontrakty. Wydarzenie będzie również okazją do porównania ofert, z której chętnie skorzystają osoby zainteresowane usługami architektów, wykonawców czy producentów materiałów budowlanych.

Targi Budma skupiają około tysiąca wystawców z kraju i zagranicy, dlatego są znakomitą okazją do zorientowania się w aktualnych trendach oraz zmianach zachodzących na rynku. Co roku w Poznaniu prezentują się twórcy i dystrybutorzy nowych rozwiązań, a ponadto uczestnicy wydarzenia mają okazję wziąć udział w specjalistycznych wykładach oraz pokazach.

Dodatkowo Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury 2020 towarzyszyć będą Targi Maszyn Budowlanych i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ, w czasie których można będzie przyjrzeć się aktualnej ofercie pojazdów i urządzeń wykorzystywanych w branży. Nie zabraknie też propozycji dla zainteresowanych kominkami i rozwiązaniami dla budownictwa infrastrukturalnego. Jak co dwa lata, także i tym razem obok targów Budma odbędą się wydarzenia INFRATEC i Międzynarodowe Targi Kominkowe.

Jaki program przygotowali tym razem organizatorzy? Na uczestników czekają na przykład Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy oraz Forum D&A, w czasie którego zostaną poruszone tematy związane z budownictwem mieszkaniowym czy przyjaznością architektury miejskiej. Podczas spotkania architekci, studenci i pracownicy branż związanych z designem będą również omawiać kwestię „Architektury ku przyjemności”. W czasie debaty specjaliści będą nawiązywać między innymi do społecznej roli, jaką pełni ich dziedzina.

Do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury zaproszeni są zarówno przedstawiciele biznesu, kupcy, jak i osoby prywatne zainteresowane rozwojem branży.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij