Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Atrakcje, których nie możesz przeoczyć będąc w Poznaniu - Malta

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Atrakcje, których nie możesz przeoczyć będąc w Poznaniu - Malta
Kup Voucher
14 grudnia 2020

Weekend za miastem to coś o czym marzy wielu z nas! Mimo tego, że obecnie, ze względu na pandemię podróżowanie jest utrudnione, a czasem nawet niemożliwe, warto zaplanować plan wycieczki na przyszłość.

Poznań to stolica Wielkopolski, a jednocześnie miasto, w którym czeka na Ciebie szereg atrakcji. Jedną z nich jest Malta - miejsce, w którym nie można się nudzić, a szereg atrakcji znajdą tu zarówno dzieci, jak i dorośli. Jezioro Maltańskie - ma doskonałe położenie, od Starego Rynku dzielą je zaledwie 2 km, dzięki czemu bez trudu dotrzesz tam spacerem lub tramwajem. Cały obszar dzieli się na cztery części - południową zajmuje jezioro, natomiast wschodnią poznańskie Zoo. Część północna to osiedle prywatnych domów jednorodzinnych, a na zachodnią składa się malowniczy Park Tysiąclecia.

Szereg atrakcji w jednym miejscu

Możliwości jest wiele, aktywnym z pewnością spodoba się całoroczny stok narciarski, który zimą daje doskonałą namiastkę górskiego klimatu, natomiast latem dobrą alternatywą jest tor saneczkowy. Dość długa trasa toru oraz dwuosobowe wagoniki sprawiają, że mogą korzystać nich maluchy pod opieką rodziców, ale także młodzież oraz dorośli. Dla najmłodszych dostępna jest także szkoła jazdy małego kierowcy, dmuchany zamek oraz plac zabaw.

Na poznańskiej Malcie możesz także nauczyć się grać w Mini golfa, a na trasie do nowego zoo, zrobić sobie przerwę na sprawdzenie swoich umiejętności w jednym z dwóch parków linowych –Pyrland Park lub Explore.

Świat zwierząt - Zoo

Z Malty możesz dostać się do Zoo kolejką, która kursuje co jakiś czas na terenie obiektu lub zafundować sobie długi spacer. Bez względu na to, w jaki sposób zdecydujesz się tam dotrzeć w zoo również czeka na Ciebie wiele atrakcji. To doskonała lekcja dla dzieci i młodzieży, które nie tylko zobaczą nieznane dotąd gatunki zwierząt, ale również dowiedzą się jak należy je traktować oraz poznają ich historie.

Jak widać atrakcji jest wiele, dzięki czemu bez trudu zagospodarujesz nimi jeden dzień, a nawet cały weekend. Jeśli planujesz podróżować komunikacją miejską, zatrzymaj się w Woźna II Aparthouse - stąd będziesz mieć blisko zarówno do centrum, jak i do Zoo.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij