Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Dlaczego warto wybrać samoobsługowe apartamenty zamiast drogich hoteli?

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Dlaczego warto wybrać samoobsługowe apartamenty zamiast drogich hoteli?
Kup Voucher
25 marca 2021

Każda podróż wymaga odpowiedniego planu, zazwyczaj zaczyna się go od wybrania kierunku wycieczki i znalezienia hotelu, w którym będzie można przenocować. Kolejny krok, to zrobienie listy zabytków i miejsc, które warto zobaczyć, a także sprawdzenie pobliskich restauracji. Jak widać na każdą podróż składa się kilka czynników, jednak najważniejszym z nich jest nocleg i to na nim się dzisiaj skupimy.

Samoobsługowy apartament czy drogi hotel?

Tak naprawdę każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, warto jednak skupić się na tym co nas interesuje. Jeśli jesteście nastawieni na zwiedzanie, to nie warto przepłacać, przede wszystkim dlatego, że większość czasu i tak spędzicie poza hotelem. Inaczej jest w przypadku wyjazdu regeneracyjnego, nastawionego na relaks w SPA, w takiej sytuacji luksus na pewno się sprawdzi. My jednak chcemy skupić się na tym tańszym rozwiązaniu.

Samoobsługowy apartament - zalety

Takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się dla osób, które cenią sobie komfort i prywatność. W samoobsługowym apartamencie zazwyczaj jest dużo więcej miejsca niż w małym pokoju hotelowym. Dodatkową zaletą jest prywatna kuchnia wyposażona w lodówkę oraz blat roboczy. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz tracić pieniędzy w drogich restauracjach, tylko samodzielnie przygotować sobie obiad, a także kanapki, które będą stanowić doskonały prowiant na cały dzień zwiedzania.

Jak już zostało wspomniane wcześniej, samoobsługowy apartament daje poczucie prywatności. Zazwyczaj kontakt z drugą osobą ogranicza się jedynie do formalności dotyczących zameldowania i wymeldowania. Nie musisz też wcześnie wstawać, żeby zdążyć na śniadanie, po prostu samodzielnie przygotujesz je sobie co chcesz i o której chcesz.

Apartament - sposób na to, aby poczuć miasto

Duże hotele często położone są w określonej odległości od centrum, głównie przez to, że ciężko jest je wkomponować w architekturę miasta. Natomiast apartamenty dają Ci większe możliwości kontaktu z lokalną kulturą. Niewielka odległość od komunikacji miejskiej, a czasem również wnętrza nawiązujące do klimatu danego miasta sprawiają, że możesz je lepiej poznać.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij