Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Jak zorganizować wyjazd integracyjny?
Kup Voucher
27 kwietnia 2021

Jeśli chcesz, aby zatrudnione w firmie osoby pracowały efektywnie i wzajemnie się wspierały w codziennych działaniach, musisz zadbać o dobre relacje między nimi. Najlepszym sposobem na nawiązanie więzi i spędzenie miło czasu poza biurem, jest wyjazd integracyjny. Aby był udany warto zabrać pracowników w nowe miejsce. Poznań, to doskonały kierunek, ponieważ poza miejskimi atrakcjami, bez trudu można wypocząć także na łonie natury.

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

Przede wszystkim musisz dobrze rozplanować wszystkie atrakcje, tak aby rano odbyły się szkolenia i wykłady, natomiast popołudnie przeznaczyć na zabawy integracyjne. Planując wyjazd do Poznania, najlepiej wybrać hotel w centrum, taki który będzie przystosowany dla dużej liczby osób, a jednocześnie w razie potrzeby umożliwi Gościom warunki do pracy. Kilka kroków od Starego Rynku znajduje się Woźna 11 Aparthouse, który pomieści nawet 50 gości biznesowych.

Skoro wiesz już, gdzie szukać noclegu, czas pomyśleć o atrakcjach. Będąc na poznańskim rynku, warto zacząć zwiedzanie od lekcji historii. Obowiązkowym punktem na mapie jest oczywiście Wielkopolskie Muzeum Wojskowe, a także Historii Miasta Poznania. Ciekawą atrakcją, a jednocześnie doskonałą zabawą dla Twoich pracowników może być wizyta w Rogalowym Muzeum, gdzie będą mieli okazję samodzielnie przygotować ten regionalny przysmak. Obowiązkowy punkt programu stanowią również trykające się rogami w południe koziołki. Wypatrujcie ich na wieży ratuszowej.

A po zwiedzaniu czas na zabawę!

To chyba najważniejszy punkt każdego wyjazdu integracyjnego, mimo, że stanowi nie lada wyzwanie dla organizatora, to jest tego wart. Doskonałym sposobem na udaną zabawę są gry terenowe. W Poznaniu dostępnych jest wiele obszarów zielonych, idealnych do pozostawienia śladów, których zebranie doprowadzi zawodników do celu. Dobrą alternatywą jest paintball, który poza sporą dawką ruchu nauczy, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i działać pod presją czasu.

Jak widać Poznań to miasto, które doskonale sprawdzi się jako kierunek na wyjazd integracyjny. Hotele w centrum miasta polecamy zwłaszcza Klientom biznesowym, szereg atrakcji i duża liczba terenów zielonych umożliwią doskonałą zabawę.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij