Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Retro Motor Show

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Retro Motor Show
Kup Voucher
13 listopada 2019

Retro Motor Show to coroczne targi, na których główną rolę odgrywają zabytkowe auta. Zobaczysz, że ich historia Cię zachwyci!

Wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla starszych, jak i młodszych fanów motoryzacji. Dziadkowie i rodzice dzięki niemu z sentymentem powracają do wspomnień o pojazdach, które dawniej spotykali na ulicach i o których marzyli. Z kolei dzieci i młodzież mają możliwość poznania tej części historii, której nie mogły być świadkami. Wspólny, rodzinny wypad na święto zabytkowej motoryzacji, odbywające się na Międzynarodowych Targach Poznańskich stanie się w przyszłości kolejnym, fantastycznym wspomnieniem. Zachęcamy do udziału!

Podczas kilkudniowego eventu uczestnicy co roku mają okazję wczuć się w klimat retro, podziwiając nie tylko zabytkowe samochody z XX wieku, ale również wyjątkowe stroje z tamtych lat. Nie brakuje również klasycznych motocykli i olschoolowej muzyki na żywo. Na czas wydarzenia można rzeczywiście przenieść się do poprzedniej epoki. Czy wiesz, że klasyczne, zabytkowe auto sprawdzi się nawet podczas dalekich podróży? W strefie Złombol możesz się o tym przekonać.

W programie znajdują się również pokazy renowacji aut, w czasie których dowiesz się, w jaki sposób odnawiają je profesjonaliści. Z pewnością będą one świetną inspiracją i pozwolą Ci zyskać nową wiedzę. Jeśli natomiast chcesz zobaczyć klasyki, których właściciele postanowili je udoskonalić, to polecamy udać się do strefy Retro Tuningu. Przyjrzysz się tam autom, które zachowały swój charakter, lecz zostały unowocześnione, dzięki czemu stały się unikatami.

Ciekawym punktem na targowej mapie są także specjalistyczne samochody, takie jak: pojazdy wojskowe, auta przeznaczone do transportu publicznego, a także traktory. Z kolei na Giełdzie Pojazdów Zabytkowych uczestnicy mają możliwość zakupu retro pojazdów. W końcu nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń!

Koniecznie wpadnij do Poznania na Retro Motor Show, aby poznać samochody i motocykle, które stanowią dzieła sztuki. W czasie tego weekendu nieraz się zachwycisz!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij