Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Poznań

  1. Nowoczesny hotel blisko Rynku w Poznaniu | Woźna 11 Aparthouse
  2. Lokalizacja
Kup Voucher

Warto rezerwować przez stronę

Idealna lokalizacja

Woźna 11 Aparthouse to wyjątkowe, komfortowo urządzone apartamenty położone w samym sercu Poznania, kilka minut drogi od Starego Rynku. 

To właśnie dogodna lokalizacja sprawia, że nasze apartamenty zadowolą zarówno turystów, osoby podróżujące w celach biznesowych, jaki i zorganizowane grupy, które przyjeżdżają do stolicy Wielkopolski z mniej formalnych powodów, na przykład na imprezy integracyjne.

Pobliskie zabytki, tętniące życiem do późnych godzin kafejki, kluby, puby i restauracje to największa atrakcja miasta. Dobry dojazd do centrów biznesowych, targów oraz dworca i lotniska to dodatkowy atut.

Poznań serce Wielkopolski

Poznań to miejsce, gdzie zaczęła się historia Państwa Polskiego. Z tego powodu warto zwiedzić Ostrów Tumski i znajdującą się nieopodal Bramę Poznania.

Niewątpliwym centrum Poznania jest jednak Stare Miasto, ze wspaniałym Ratuszem – perłą renesansu, uroczymi, kolorowymi domkami budniczymi i monumentalnymi kamienicami.

Na ratuszowej wieży, punktualnie w południe, trykają się (walczą ze sobą, bodą się) słynne poznańskie koziołki. Nieopodal, na ulicy Świętosławskiej znajduje się wspaniała Fara Miejska.

Warte odwiedzenia są również pobliskie muzea: Rogalowe Muzeum Poznania, Muzeum Sztuk Użytkowych, Muzeum Instrumentów Muzycznych czy Muzeum Historii Miasta Poznania.

Poznaj atrakcje miasta Poznania

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij