Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Poznań

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. Lokalizacja
Kup Voucher

Warto rezerwować przez stronę

Idealna lokalizacja

Woźna 11 Aparthouse to wyjątkowe, komfortowo urządzone apartamenty położone w samym sercu Poznania, kilka minut drogi od Starego Rynku. 

To właśnie dogodna lokalizacja sprawia, że nasze apartamenty zadowolą zarówno turystów, osoby podróżujące w celach biznesowych, jaki i zorganizowane grupy, które przyjeżdżają do stolicy Wielkopolski z mniej formalnych powodów, na przykład na imprezy integracyjne.

Pobliskie zabytki, tętniące życiem do późnych godzin kafejki, kluby, puby i restauracje to największa atrakcja miasta. Dobry dojazd do centrów biznesowych, targów oraz dworca i lotniska to dodatkowy atut.

Poznań serce Wielkopolski

Poznań to miejsce, gdzie zaczęła się historia Państwa Polskiego. Z tego powodu warto zwiedzić Ostrów Tumski i znajdującą się nieopodal Bramę Poznania.

Niewątpliwym centrum Poznania jest jednak Stare Miasto, ze wspaniałym Ratuszem – perłą renesansu, uroczymi, kolorowymi domkami budniczymi i monumentalnymi kamienicami.

Na ratuszowej wieży, punktualnie w południe, trykają się (walczą ze sobą, bodą się) słynne poznańskie koziołki. Nieopodal, na ulicy Świętosławskiej znajduje się wspaniała Fara Miejska.

Warte odwiedzenia są również pobliskie muzea: Rogalowe Muzeum Poznania, Muzeum Sztuk Użytkowych, Muzeum Instrumentów Muzycznych czy Muzeum Historii Miasta Poznania.

Poznaj atrakcje miasta Poznania

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij