Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2018

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Szczegóły wydarzenia
Kup Voucher
30 stycznia 2018

Ponad 800 wystawców, 55 000m2 ekspozycji, 4 dni pełne interesujących wydarzeń, prezentacji najnowszej oferty produktowej i technologicznej, a w tym premierowe odsłony i laureaci prestiżowej nagrody Złotego Medalu MTP!

BUDMA to targi, dzięki którym nawiążecie nowe kontakty biznesowe, poznacie najnowsze trendy i kierunki rozwoju budownictwa, nowe przepisy prawne, zobaczycie techniki montażowe stolarki otworowej, pokazy sztuki dekarskiej czy również wybitnych architektów i specjalistów od marketingu. Wśród wielu przygotowanych wydarzeń, z pewnością znajdziecie takie, które będzie inspiracją do dalszego rozwoju Waszego biznesu! Targi BUDMA zaprezentują produkty i rozwiązania z praktycznie całego zakresu budownictwa: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, elektro-narzędzia i sprzęt pomocniczy oraz informatyka w budownictwie. Znajdziecie tutaj wszystko to, co potrzebne jest w Waszej codziennej pracy!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij