Book online Book
The lowest price guarantee
Book

Polagra

  1. Wozna 11 Apartments
  2. Polagra
Buy Voucher
17 January 2020

Jeśli chcesz jako pierwszy zobaczyć premierę najnowszych produktów, poznać nowinki, a także nawiązać kontakty z innymi miłośnikami rolnictwa to Polagra jest właśnie dla Ciebie.

Na początku przyszłego roku, a dokładnie między 17 a 19 stycznia 2020 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze podczas których będzie czekało na Was wiele atrakcji.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mogli spotkać się z Gośćmi z Rumunii, Węgier, Ukrainy, Słowacji, Białorusi, Łotwy, Litwy oraz Estonii. To doskonały sposób na to, aby nawiązać znajomości z kontrahentami z zagranicy, a także na wzajemne zapoznanie się uczestników oraz zawarcie umów handlowych.

Polagra to doskonały czas na poznanie nowoczesnych technologii, oprogramowań, rozwiązań technicznych, a także informatycznych, które mogą znacznie ułatwić pracę gospodarstwa i wykonywanie codziennych zadań. Wydarzenie to pozwala nie tylko poszerzyć zgromadzoną wiedzę, ale również zainspirować się i znaleźć innowacyjne rozwiązania na codzienne problemy. Międzynarodowe Targi Rolnicze to również czas światowych premier, a także szansa na obejrzenie prezentowanych maszyn, sprzętów i narzędzi rolniczych. Wszystkie z nich projektowane i tworzone są w taki sposób, aby poprawić nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo rolników w czasie pracy.

Profesjonalny sprzęt i narzędzia to tylko ułamek wszystkich atrakcji, ponieważ poza maszynami podczas Polagry obejrzeć można też wystawę pasz, dodatków do pasz, a także sprzętów weterynaryjnych oraz zootechnicznych. Rolnictwo nieustannie się rozwija, zmieniają się metody oraz narzędzia, które stosowane są do wykonywania prac, dzięki czemu gospodarstwa lepiej się rozwijają. Co więcej, takie inwestycje coraz częściej mają szansę na otrzymanie dotacji, które pomogą w jeszcze lepszym i łatwiejszym rozwoju.

Targi Polagra odbywają się co dwa lata, dlatego jeśli nie było Cię z nami w 2018, to zachęcamy do udziału w styczniowym wydarzeniu. Przekonasz się ile nowych informacji można uzyskać w ciągu dwóch dni, a także zobaczysz jakie jeszcze bardziej innowacyjne rozwiązania możesz zastosować w swoim gospodarstwie.

Newletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close