Book online Book
The lowest price guarantee
Book

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma

  1. Wozna 11 Apartments
  2. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma
Buy Voucher
04 February 2020

Nowości technologiczne oraz możliwość poznania innych specjalistów z branży to tylko niektóre zalety uczestnictwa w targach Budma!

W dniach od 4 do 7 lutego 2020, w poznańskiej przestrzeni MTP po raz kolejny spotkają się przedstawiciele branży budowlanej. Będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami, nawiązać współpracę oraz zyskać nowe kontrakty. Wydarzenie będzie również okazją do porównania ofert, z której chętnie skorzystają osoby zainteresowane usługami architektów, wykonawców czy producentów materiałów budowlanych.

Targi Budma skupiają około tysiąca wystawców z kraju i zagranicy, dlatego są znakomitą okazją do zorientowania się w aktualnych trendach oraz zmianach zachodzących na rynku. Co roku w Poznaniu prezentują się twórcy i dystrybutorzy nowych rozwiązań, a ponadto uczestnicy wydarzenia mają okazję wziąć udział w specjalistycznych wykładach oraz pokazach.

Dodatkowo Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury 2020 towarzyszyć będą Targi Maszyn Budowlanych i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ, w czasie których można będzie przyjrzeć się aktualnej ofercie pojazdów i urządzeń wykorzystywanych w branży. Nie zabraknie też propozycji dla zainteresowanych kominkami i rozwiązaniami dla budownictwa infrastrukturalnego. Jak co dwa lata, także i tym razem obok targów Budma odbędą się wydarzenia INFRATEC i Międzynarodowe Targi Kominkowe.

Jaki program przygotowali tym razem organizatorzy? Na uczestników czekają na przykład Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy oraz Forum D&A, w czasie którego zostaną poruszone tematy związane z budownictwem mieszkaniowym czy przyjaznością architektury miejskiej. Podczas spotkania architekci, studenci i pracownicy branż związanych z designem będą również omawiać kwestię „Architektury ku przyjemności”. W czasie debaty specjaliści będą nawiązywać między innymi do społecznej roli, jaką pełni ich dziedzina.

Do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury zaproszeni są zarówno przedstawiciele biznesu, kupcy, jak i osoby prywatne zainteresowane rozwojem branży.

Newletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close