Book online Book
The lowest price guarantee
Book

Dlaczego warto wybrać samoobsługowe apartamenty zamiast drogich hoteli?

  1. Wozna 11 Apartments
  2. Dlaczego warto wybrać samoobsługowe apartamenty zamiast drogich hoteli?
Buy Voucher
25 March 2021

Każda podróż wymaga odpowiedniego planu, zazwyczaj zaczyna się go od wybrania kierunku wycieczki i znalezienia hotelu, w którym będzie można przenocować. Kolejny krok, to zrobienie listy zabytków i miejsc, które warto zobaczyć, a także sprawdzenie pobliskich restauracji. Jak widać na każdą podróż składa się kilka czynników, jednak najważniejszym z nich jest nocleg i to na nim się dzisiaj skupimy.

Samoobsługowy apartament czy drogi hotel?

Tak naprawdę każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, warto jednak skupić się na tym co nas interesuje. Jeśli jesteście nastawieni na zwiedzanie, to nie warto przepłacać, przede wszystkim dlatego, że większość czasu i tak spędzicie poza hotelem. Inaczej jest w przypadku wyjazdu regeneracyjnego, nastawionego na relaks w SPA, w takiej sytuacji luksus na pewno się sprawdzi. My jednak chcemy skupić się na tym tańszym rozwiązaniu.

Samoobsługowy apartament - zalety

Takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się dla osób, które cenią sobie komfort i prywatność. W samoobsługowym apartamencie zazwyczaj jest dużo więcej miejsca niż w małym pokoju hotelowym. Dodatkową zaletą jest prywatna kuchnia wyposażona w lodówkę oraz blat roboczy. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz tracić pieniędzy w drogich restauracjach, tylko samodzielnie przygotować sobie obiad, a także kanapki, które będą stanowić doskonały prowiant na cały dzień zwiedzania.

Jak już zostało wspomniane wcześniej, samoobsługowy apartament daje poczucie prywatności. Zazwyczaj kontakt z drugą osobą ogranicza się jedynie do formalności dotyczących zameldowania i wymeldowania. Nie musisz też wcześnie wstawać, żeby zdążyć na śniadanie, po prostu samodzielnie przygotujesz je sobie co chcesz i o której chcesz.

Apartament - sposób na to, aby poczuć miasto

Duże hotele często położone są w określonej odległości od centrum, głównie przez to, że ciężko jest je wkomponować w architekturę miasta. Natomiast apartamenty dają Ci większe możliwości kontaktu z lokalną kulturą. Niewielka odległość od komunikacji miejskiej, a czasem również wnętrza nawiązujące do klimatu danego miasta sprawiają, że możesz je lepiej poznać.

Newletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close