Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Polagra Premiery 2018

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Szczegóły wydarzenia
Kup Voucher
18 stycznia 2018

POLAGRA-PREMIERY to wyjątkowe targi, na których, po raz pierwszy w Polsce, zostaną zaprezentowane rolnicze nowinki techniczne i nie tylko

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY od lat cieszą się ogromną popularnością i prestiżem. To właśnie podczas tej wystawy uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w rolnictwie, nie tylko tymi dotyczącymi sprzętu, narzędzi i maszyn, ale również nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz czy dodatków paszowych.

Najważniejsi wystawcy z całego świata, specjaliści w zakresie rolnictwa, a także przedstawiciele biznesu – wszyscy spotkają się podczas POLAGRY, by wspólnie przyjrzeć się kierunkom rozwoju współczesnego rolnictwa, nawiązać kontakty oraz współpracę. Właśnie z tego powodu POLAGRA to czas, kiedy trudno o wolne miejsca noclegowe w Poznaniu – bo targi te to okres żniw i okazja do nawiązania intratnej współpracy handlowej.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij