Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj

Poznańska Gala Ślubna

  1. Woźna 11 Aparthouse
  2. O Nas
  3. Wydarzenia
  4. Szczegóły wydarzenia
Kup Voucher
14 stycznia 2018

Moda, akcesoria, limuzyny, wystrój – na Poznańskich Targach Ślubnych odkryją Państwo najnowsze trendy związane z organizacją ślubów i urządzaniem przyjęć weselnych

Wszystkiego, co o przygotowaniach do ślubu chcą wiedzieć narzeczeni, ich rodzice oraz osoby, które zawodowo zajmują się organizacje wesel – mogą się Państwo zobaczyć w jednym miejscu – podczas największych w Wielkopolsce Targów Ślubnych, otwierających sezon weselny 2018.

Widowiskowe pokazy mody weselnej, najmodniejsze elementy wystroju, nieszablonowe atrakcje weselne i wspaniałe limuzyny oraz konkursy to tylko kilka przykładów atrakcji, jakie czekają na zwiedzających. Program sceniczny po raz kolejny poprowadzi Tomasz Kammel.

Podczas XIV edycji Targów na zwiedzających będzie czekać prawie 300 najlepszych wystawców, którzy zaprezentują tysiące produktów i usług niezbędnych do zorganizowania ślubu i wesela, dzięki którym wydarzenie to stanie się Najpiękniejszym Dniem w Życiu Młodej Pary.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij